אודות

קצת על הצוות של אתר מתרגלים

המטרה של אתר מתרגלים יוגה ופילאטיס, זהה למטרה של מתרגלי יוגה ופילאטיס. ולא, זה לא משחק מילים. זאת באמת המטרה שלנו: להציע לכם מקום שמח ורגוע, שבו תוכלו להכיר, לדעת וללמוד הכול על יוגה ופילאטיס, ולקבל את כל התשובות לכל השאלות שלכם.
פה תמצאו את כל המידע שאתם מחפשים, כולל מידע על מדריכים ומרכזי יוגה ופליאטיס באזור שלכם, ועד סוגי התרגילים והשיטות שיכולים להתאים לכם. כך שכל מה שיישאר לכם זה רק לבחור את השיעור שתרצו להצטרף אליו. התפקיד שלנו הוא לחזק את היופי והקסם הייחודיים של יוגה ופילאטיס, וללוות אתכם כשאתם מחזקים את הגוף והנפש שלכם, ומכניסים שפע של אור לחיים שלכם, במקומות מושלמים להתאמן בהם.

אז מי אנחנו?

אתר מתרגלים הוקם על ידי צוות של שלושה אנשים, שלכל אחד מהם יש נגיעה ישירה או עקיפה ליוגה ופילאטיס:

אפרת דודיאן

מתרגלת יוגה ופילאטיס כבר קרוב לעשור, ומשתמשת בפילוסופיית החיים של היוגה כאבן הדרך היחידה האפשרית לנווט בין האתגרים שהחיים מציעים, סתם כדי לראות מה נעשה. החשיבה היוגית היא שאפשרה לה להתמודד באומץ ובנחישות עם מצב כמעט בלתי אפשרי כשבנה לקה בשיתוק, ולמרות התחזיות של הרופאים, שקבעו שהשיתוק הוא לצמיתות, הבן עומד על רגליו, אמנם עם קביים, אבל הולך בכוחות עצמו.

"פשוט היו לנו תוכניות אחרות", היא מחייכת "וגם די עזרה הנטייה שלנו להוציא את הטוב מכל סיפור שהחיים חושבים שהוא הסיפור היחיד האפשרי בשבילנו". אז נכון, אפשר ובני משפחתה לא הצליחו לחולל מה שנראה כמעט כמו נס רק בזכות החשיבה החיובית והיוגה, אבל תרגולים קבועים של יוגה ופילאטיס הם שתמכו בגישת החיים שלהם, שמאמינה שהכול, כולל הכול, אפשרי וזמין.

אביגיל אגלרוב

כותבת סיפורים עסקיים, שיודעת להגיש את הסיפורים של האנשים שמפעילים עסקים ולתאר אותם ככה שכל אחד יוכל להתחבר ולמצוא את הנקודה בסיפור שכאילו נוגעת אליו ואל עולמו.
כמעט שום ניסיון ביוגה, פילאטיס או מדיטציה, חוץ מחמש שנים השתתפות בריטריטים של ויפאסנה, המון שעות של שתיקה (טוב נו, לפחות המון דקות של שתיקה), ושיעורים של יוגה ופילאטיס שהתחילו בישיבה על המזרן והתבוננות משתאה במשתתפי הכיתה, הצעירים והמבוגרים, הדקיקים והמלאים, שמבצעים את התנוחות והתרגילים כאילו הם נולדו בשבט של מתרגלים, והסתיימו עם התקדמות לא רעה של תנוחת העץ לחמש שניות או מתיחת הגוף לאחור, כמעט עד הרצפה.

עם רקע של כמה שנים ביוגה, פילאטיסה וויפאסנה, יחד עם יכולת התבוננות על הסביבה וכישורי סטוריטלינג, אביגיל מציגה את עולם היוגה והפילאטיס בצורה כזאת שגם אם אתם רק ברמת מתעניינים, או שאתם מתרגלים ותיקים של שנים, תוכלו להתחבר ולהחליט בעצמכם אם או איזו שיטה מתאימה לכם.

עילי ספאק

מומחה בבניית ופיתוח אתרים, עם כישרון יוצא דופן להפוך כל אתר לחוויית גלישה מתקדמת, שמאפשר לכם למצוא את כל המידע שאתם מחפשים, בקלות ובמהירות, ולהחליט באיזו רמת תרגול אתם, ואיפה נמצא המרכז לידכם שיעזור לכם להמשיך ליהנות מהשיעורים האהובים עליכם.

שני ציטוטים של שני מאסטרים, מהווים השראה להקמת האתר הזה והצעת השירותים לכל המתרגלים בארץ:

"כושר גופני הוא התנאי הראשון לאושר" – ג'וזף פילאטיס

"יוגה לא רק משנה את האופן שבו אנחנו רואים דברים, אלא הופכת אותנו לאנשים שרואים" – BKS איינגר

צוות אתר מתרגלים מאחל לכם שתמצאו את הדרך שלכם לבריאות נהדרת ואושר בשפע.

מעדיפים שנחזור אליכם?
השאירו פרטים