יוגה בת"א

העיר הגדולה וזירת הבילויים התוססת היא לא פחות משהיא הלב הפועם של המדינה – גם מרכז רוחני. אם תחפשו יוגה בת"א תגלו שלל מרכזי יוגה ומרכזים המציעים תרגול יוגה בשלל ווריאציות וסגנונות וכן יוגה בנמל ויוגה מרגשת וחווייתית על חוף הים, עם זריחה או בזמן שקיעה.
תוכלו לתבל את החופשה שלכם בסדנת יוגה או להגיע לתרגל באופן קבוע. איך תבחרו את המקום האולטימטיבי לכך? מספר טיפים.

בוחרים סגנון

קיימים מרכזי יוגה המציעים מגוון סגנונות ויש מתחמים המתמחים בשיטות שונות של יוגה. כמו למשל, יוגה ויניאסה הנחשבת דינאמית יותר בה נשמר הקצב בין הנשימה לתנועה, אשטנגה המבוססת על סדרה קבועה של תנועות בקצב קבוע, איינגר המאופיינת בתרגול סטטי, ביקראם יוגה המתקיימת בחדר המחומם ל-38 מעלות וכל תרגול נמשך 90 דקות וכולל חימום, תנוחות קבועות לרבות תרגילי נשימה. אם אתם מעוניינים לגוון בוודאי תעדיפו מתחם המציע מערכת שעות הכוללת טעימה משלל השיטות. שימו לב גם להבדלים בין תרגילים למתחילים ומתקדמים כי ביוגה יש חשיבות לרצף וגם לרמת האימון. בכל מקרה, מקום מקצועי הוא מקום שיעניק לכם ייעוץ בתהליך הבחירה של השיטה הנכונה ביותר לפי העדפות ומצב בריאותי.

האווירה קובעת

יוגה בת"א מוצעת בשלל מתחמים, שכל אחד מהם מציע אווירה קצת אחרת. יש מרכזים הנושקים לים כך שממש תוכלו לשמוע את רחש הגלים ולראות אותם תוך כדי תרגול – תפאורה שבהחלט תורם לרגיעה הפנימית בעוד אחרים הם מתחמים יותר אורבניים הממוקמים בבנייני משרדים, מרכזים מסחריים ובתים. לעיתים יש ניגוד משמעותי בין החוץ ההומה לפנים השקט. החליטו אם אתם מעדיפים תרגול אינטימי יחסית או קבוצתי גדול יותר, יש גם כמובן שיעורים פרטיים ויוגה בתל אביב "אחד על אחד". מומלץ לבחון מי המורה שמעביר, מה הרקע שלו ולאסוף המלצות לפני שבוחרים במקום ובמורה. כדאי לבדוק גם את לוח השיעורים ולראות שהוא אכן מסתדר לכם בלו"ז, האם השיעורים מתקיימים ברצף במהלך כל שעות היום, כולל בימי שישי.
בדקו שהאווירה נעימה בכל שעות היום, שהמרכז נקי, מאובזר היטב לרבות מזרונים מתוחזקים ושהמורים עברו הסמכה מסודרת בשיטה. 

סדנאות העשרה ותהליך הרישום

מתחמי יוגה רבים מציעים שיעורי יוגה וגם אירועים קונספטואליים מיוחדים בין אם אלה הרצאות העשרה או סדנאות עם מורים מיוחדים כולל סדנאות לניקוי רעלים, מיינדפולנס, סדנאות סופי שבוע, שיעורים לפי הרכב משתתפים כמו למשל, סדנאות לנשים בלבד, יוגה בהריון, יוגה לפנסיונרים ואפילו יוגה לילדים. כדאי לבדוק איך עובד הרישום – האם יש אפליקציה דרכה ניתן להירשם ולבחור כל פעם שיעור בהתאמה אישית לפי לוח זמנים אישי או שמדובר בשיעורים בזמנים קבועים, האם התשלום מתחדש מחודש לחודשו או מדובר בכרטיסיה בה ניתן להשתמש בכל פעם שמגיעים לסטודיו. 

בחרו יוגה בת"א שמתאימה לכם, בלוקיישן הנכון, בשיטה המועדפת, באווירה המבוקשת. 

בא לכם לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב pinterest

אנחנו כאן בשבילכם, אז בואו נתחיל לתרגל יחד!